ANDY WARHOL. EFTER. John Lennon.

1954196. ANDY WARHOL. EFTER. John Lennon.

Giclée
Signerad på plåt, numrerad 51/100 och med förlagets torrstämpel
57 x 38 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Giclée
57 x 38 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 1 179