POLHEMSLÅS, A.Jäderlund, Eskilstuna. 1700-tal.

195412. POLHEMSLÅS, A.Jäderlund, Eskilstuna. 1700-tal.

Gjutjärn. Längd 14 cm.

Slitage, anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gjutjärn. Längd 14 cm.

Slitage, anlupen.

Antal besök: 4 348