VICKE LINDSTRAND. Skulptur, signerad Kosta, V. Lindstrand.

195398. VICKE LINDSTRAND. Skulptur, signerad Kosta, V. Lindstrand.

Gröntonat glas med simmande isbjörn. Höjd 19 cm.

Smärre nagg och repor.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg och repor.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Antal besök: 2 001