VEDKORG, mässing, England, 1900-tal.

1952492. VEDKORG, mässing, England, 1900-tal.

Står på fyra tassar. Fällbart handtag. Märkt "Made in England". Längd ca. 51, bredd 36, höjd 41 cm.

Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor. Märken.

Antal besök: 904