BORD, med klaffar, vitmålad furu, 1900-talets första hälft.

1950069. BORD, med klaffar, vitmålad furu, 1900-talets första hälft.

Längd 79-119, bredd 55, höjd 71 cm.

Sprickor, kantskada samt färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 331