BORD, med klaffar, vitmålad furu, 1900-talets första hälft.

1950069. BORD, med klaffar, vitmålad furu, 1900-talets första hälft.

Längd 79-119, bredd 55, höjd 71 cm.

Sprickor, kantskada samt färgslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Arkaden
Antal besök: 65