TRUMSET, Fibes, USA. 1900-talets sista kvartal.

194929. TRUMSET, Fibes, USA. 1900-talets sista kvartal.

Virveltrumma, två hängpukor, golvpuka, baskagge, Paste 2002 hi-hat cymbaler, medium. En Paste 602, cymbal, medium ride. En Meinl Crystal cymbal. Kick-pedal. Cymbalstativ.

Bruksslitage. hi-hatstativ behöver skruvas ihop.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 694