Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Övrigt
Övrigt
BRICKA, med gallerkant, 1900-talets första hälft.
194912. BRICKA, med gallerkant, 1900-talets första hälft.
59 x 50 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
59 x 50 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
463