PARTI LINNEDUKAR samt SERVETTER, 28 delar, 1900-talets första hälft.

194664. PARTI LINNEDUKAR samt SERVETTER, 28 delar, 1900-talets första hälft.

6 st dukar, mönstervävd linnedamast,
mått ca 84 x 108 - 100 x 200 cm
22 st servetter, blandade modeller,
mått ca 35 x 35 cm.

Bruksslitage, enstaka fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

mått ca 35 x 35 cm.

Antal besök: 734