EDWARD HALD. olja på duk, signerad och daterad 1909.

194407. EDWARD HALD. olja på duk, signerad och daterad 1909.

Utställd konstnärskamrater de unga 100 år Säfsta Holms slott, 2009
61 x 83 cm.

Krackeleringar samt mindre färgsläpp längs kanter.

Edward Hald (1883–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 83 cm.

Edward Hald (1883–1980)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 490