IVAN BERGDAHL. Olja på duk,"Sommardag Sund Nordingrå", Signerad, daterad 2007.

194382. IVAN BERGDAHL. Olja på duk,"Sommardag Sund Nordingrå", Signerad, daterad 2007.

Mått 60 x 66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 60 x 66 cm.

Antal besök: 1 438