HALLMÖBEL, string, teak, 1900-talets mitt.

1941469. HALLMÖBEL, string, teak, 1900-talets mitt.

Längd 60, bredd 35, höjd 50 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 647