BORDSLAMPA, förkromad metall, funkis, 1900-talets första hälft.

1940166. BORDSLAMPA, förkromad metall, funkis, 1900-talets första hälft.

Invändigt två ljuspunkter, höjd 70 cm, diameter 42 cm.

Ytslitage, saknar sladd.

Ytslitage, saknar sladd.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 224