SIDEBOARD/BOKHYLLA, funkis, 1930-tal.

4339996. SIDEBOARD/BOKHYLLA, funkis, 1930-tal.

Längd ca 150 cm
Bredd ca 25 cm
Höjd ca 90 cm.

Repor o slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 150 cm
Bredd ca 25 cm
Höjd ca 90 cm.

Repor o slagmärken.

Antal besök: 647