TAKLAMPA, klotlampa, rutmönstrad, funkis, ca 1930-tal.

1940003. TAKLAMPA, klotlampa, rutmönstrad, funkis, ca 1930-tal.

Vit glaskupa med rött rutmönster, upphängning i förkromad metall. Diameter ca 18 cm, höjd med montage ca 32 cm + sladd.

Bruksskick, metallen med ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 327