KEYBOARD, Yamaha PSR-7, 1900-tal.

1938454. KEYBOARD, Yamaha PSR-7, 1900-tal.

Mått ca.76cm.

Smärre repor och märken. Ytsmuts. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca.76cm.

Antal besök: 1 701