CIGARETTETUI, 875 silver, Tallin, Estland. 1967.

193623. CIGARETTETUI, 875 silver, Tallin, Estland. 1967.

Invändig förgyllning. Mått 80 x 80 mm. Vikt 130 gram.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 925