STOL, läder, krom, Bauhaus stil 1900-tal.

1936091. STOL, läder, krom, Bauhaus stil 1900-tal.

Rygghöjd 77, sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 77, sitthöjd 42 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 810