Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Teknika & Nautika
APOTEKSVÅG med VIKTER, Lindels/Stathmos, Forserums Bruk, 500g. Sverige. 1900-tal.
193566. APOTEKSVÅG med VIKTER, Lindels/Stathmos, Forserums Bruk, 500g. Sverige. 1900-tal.
Bredd 45, höjd 42 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bredd 45, höjd 42 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
763