BORDSLAMPOR, valnöt, jugend. 1900-talets första del.

193554. BORDSLAMPOR, valnöt, jugend. 1900-talets första del.

Höjd 43 cm.

En lamphållare lite lös, en lampfot med senare lamphållare. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43 cm.

Antal besök: 647