Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
VAS, tenn, "Janushuvud", Anna Petrus, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1956, signerad.
193500. VAS, tenn, "Janushuvud", Anna Petrus, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1956, signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd ca. 11 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 11 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
4 238