FICKUR, savonett, Waltham Watch Co. Massachusetts, USA i KLOCKGÖMMA. 1900-talets första del.

193397. FICKUR, savonett, Waltham Watch Co. Massachusetts, USA i KLOCKGÖMMA. 1900-talets första del.

Gulddublé. Liten sekundvisare. Diameter 50 mm, vikt 92 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 631