VAS, flintgods, Josef Ekberg, Gustavsberg, signerad.

193265. VAS, flintgods, Josef Ekberg, Gustavsberg, signerad.

Glaserad i grönt med påmålade detaljer. Höjd 23 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 719