SAMEKNIV, horn, läder och stål, okänd konstnär. 1900-tal.

193245. SAMEKNIV, horn, läder och stål, okänd konstnär. 1900-tal.

Bladlängd 7 cm Totallängd 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 678