SAMEKNIVAR, 2 st, horn och stål, okänd konstnär, 1900-tal.

193243. SAMEKNIVAR, 2 st, horn och stål, okänd konstnär, 1900-tal.

Bladlängd 7 respektive 12,5 cm, Längd 16,5 respektive 31,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 633