2 st ljushållare i blå glasmassa, höjd 5,5 cm, 1 st ettikettmärkt Kosta Boda
2 st snapsglas i polykrom dekor, höjd 7 cm, ettikettmärkta Kosta Boda och signerade Kashbah A Ehrener 49460, 1900-talets andra kvartal
1 st snapsglas, höjd 11 cm, ettikettmärkt Kosta Boda, signerat Kosta Boda A. Ehrner 99601.
Bruksskick med stötskada under en ljushållare.