SKULPTUR. Bowlingkägla. Glas. Bengt Heintze. Kosta. Sweden.

193005. SKULPTUR. Bowlingkägla. Glas. Bengt Heintze. Kosta. Sweden.

Skulptur i klarglas med etsad dekor.
Höjd 26 cm.
Diameter 5 cm.
Signerad Kosta B Heintze.
Etikettsignerad Handmade Kosta Sweden.

Bruksskick.
Obetydlig nagg i botten. Några repor i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm.
Diameter 5 cm.
Signerad Kosta B Heintze.

Bruksskick.

Antal besök: 4 943