GUNNAR WALLENTIN. Höbalar, olja på pannå, sign.

192959. GUNNAR WALLENTIN. Höbalar, olja på pannå, sign.

47x48,5 cm.

Krackeleringar.

Gunnar Wallentin (1905–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

47x48,5 cm.

Krackeleringar.

Gunnar Wallentin (1905–1997)

Antal besök: 961