SKOLPLANSCHER, 3 st, "Människokroppens liv". 1900-talets första halva.

192882. SKOLPLANSCHER, 3 st, "Människokroppens liv". 1900-talets första halva.

Mått 69 x 99 cm.

Slitage. Fuktfläckar. Skadade hörn. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 69 x 99 cm.

Antal besök: 633