FAT, silver, Bengt Hafrin, Göteborg, 1783.

192772. FAT, silver, Bengt Hafrin, Göteborg, 1783.

Diameter 185 gram. Vikt 190 gram.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 1 133