VILHELM ENGSTRÖM (1900-tal): Kor på bete, signerad Vilh Engström, olja på duk.

1926162. VILHELM ENGSTRÖM (1900-tal): Kor på bete, signerad Vilh Engström, olja på duk.

Ca 44x65 cm.

Ca 44x65 cm.

Antal besök: 292