CARL BRANDT. Insjölandskap, olja på duk, signerad C Brandt.

1925880. CARL BRANDT. Insjölandskap, olja på duk, signerad C Brandt.

69x100 cm, rammått 86x118 cm.

Bruksskick, mindre kantskador på ramverk.

Carl Brandt (1871–1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

69x100 cm, rammått 86x118 cm.

Carl Brandt (1871–1930)

Antal besök: 627