FISKGRAAL, glas Edward Hald, Orrefors.

192488. FISKGRAAL, glas Edward Hald, Orrefors.

Signerad Orrefors Graal nr 558B Edward Hald, höjd 11,5 cm.

Smärre slitage och mindre repor, avlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 075