SNUSDOSOR, 3 st, silver bl.a. Gustaf Hamnqvist, Åmål. 1809.

192393. SNUSDOSOR, 3 st, silver bl.a. Gustaf Hamnqvist, Åmål. 1809.

Hamnqvist, senare gravyr, mått 75 x 40 mm, vikt 81 gram. Dosa, svensk stämel, 1910, mått 90 x 40 mm, vikt 72 gram. Dosa, importstämpel, mått 80 x 45 mm, vikt 81 gram.

Slitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor.

Antal besök: 1 244