BESTICKSET, 4 delar, silver, Carl Wilhelm Edvall, Sundsvall, 1884. 178 gram.

192296. BESTICKSET, 4 delar, silver, Carl Wilhelm Edvall, Sundsvall, 1884. 178 gram.

Delvis förgylld dekor. Längd 15,5 - 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 545