SALT och PEPPARRUSKOR, 3 st, silver, 1900-tal. Vikt 284 gram.

192278. SALT och PEPPARRUSKOR, 3 st, silver, 1900-tal. Vikt 284 gram.

Svenska importstämplar.

Bruksslitage. Något svartnat silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svenska importstämplar.

Antal besök: 447