GOLVUR, Gustaviansk stil, troligen Ångermanland, 1800-talets första halva.

192181. GOLVUR, Gustaviansk stil, troligen Ångermanland, 1800-talets första halva.

Urtavla märkt AEL Nora. Höjd 210 cm.

Slitage. Delvis originalmålning men vissa delar senare bemålat. Kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 923