WALKIE-TALKIE (Com-Radio), 2 st, Franzens Snabbtelefoner AB. 1900-talets andra hälft.

192085. WALKIE-TALKIE (Com-Radio), 2 st, Franzens Snabbtelefoner AB. 1900-talets andra hälft.

Modell FS 2-2W CB. Längd 23 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 967