Signerade och numrerade 60/250. Bladmått: ca 35 x 28. 1. Kriss Bille 2. Herim 3. Risir 4. Broey Neg. 5. Tsengue 6. Balaton 7. Olla II.
Smärre bruksslitage.
Victor Vasarely (1906–1997)