KAKFORM, koppar, 1800-tal.

KAKFORM, koppar, 1800-tal.
1917759. KAKFORM, koppar, 1800-tal.

Diameter ca 31, längd ca 49,5 cm, höjd ca 7 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 441