BUDDHA, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

191705. BUDDHA, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Sittande Buddaha omgiven av barn. Höjd 19 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 264