Clownfat av Mari Simmulson, Längd 25, bredd 16 cm. Blå vas av Hjördis Oldfors, höjd 13 cm. Vas Ingrid Atterberg, höjd 13,2 cm. 2 ljusstakar Hjördis Oldfors i form av fåglar. Liten vas Ingrid Atterberg, höjd 5,5 cm. 2 fat Anna-Lisa Thomsson.
Bruksslitage, mindre nagg.
Bruksslitage, mindre nagg.