GOLVLAMPOR, 1 par, mässing/glas, 1900/2000-tal.

1915715. GOLVLAMPOR, 1 par, mässing/glas, 1900/2000-tal.

Höjd 190 cm.

Bruksslitage.

Höjd 190 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Golvlampor
Antal besök: 163