TAKLAMPA, tiffanymodell, 1900-talets hälft.

1915552. TAKLAMPA, tiffanymodell, 1900-talets hälft.

Diameter 45 cm.

Medföljer 1 kupa med spicka samt bruksslitage.

Diameter 45 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
P3 - Pallställ 3
Antal besök: 106