SKRIVBORDSSTOL, tidigt 1900-tal.

1910042. SKRIVBORDSSTOL, tidigt 1900-tal.

Ek med sits i grönt läder, snurrmodell, sitthöjd ca 47, bredd ca 60 cm.

Märken och slitage, skada/lossnad fog i sitsen.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Antal besök: 447