SKRIVBORDSSTOL, tidigt 1900-tal.

1910042. SKRIVBORDSSTOL, tidigt 1900-tal.

Ek med sits i grönt läder, snurrmodell, sitthöjd ca 47, bredd ca 60 cm.

Märken och slitage, skada/lossnad fog i sitsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 727