KLUBBFÅTÖLJ, läder, 1900-tal.

KLUBBFÅTÖLJ, läder, 1900-tal.
1909705. KLUBBFÅTÖLJ, läder, 1900-tal.

Sitthöjd ca 45, rygghöjd ca 72, djup 75 cm.

Omfattande slitage och skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 691