BÅT MED VAGN.

BÅT MED VAGN.
1908531. BÅT MED VAGN.

Silver, med mästarestämpel "AL" eller "AB", möjligen England 1800-talet, längd 25 cm, vikt 158 gram.

Bruksslitage, inkomplett.

Gör en kostnadsfri värdering!
1908531. BÅT MED VAGN.

Bruksslitage, inkomplett.

Antal besök: 284