RAMAR, 2 st, Gustaviansk stil, 1900-tal första del.

190847. RAMAR, 2 st, Gustaviansk stil, 1900-tal första del.

Oval form med pärlband och rosett i krönet. Rammått 26 x 30 respektive 33 x 27 cm. Den mindre ramen med välvt glas.

Bruksslitage. Mindre bortfall av förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 850