ABBA, TURE SJÖLANDER (född 1937), "ABBA", signerad och daterad -77, HC 64/70 samt signerat i blyerts av de 4:a ABBA-medlemmarna, färgserigrafi.

1908094. ABBA, TURE SJÖLANDER (född 1937), "ABBA", signerad och daterad -77, HC 64/70 samt signerat i blyerts av de 4:a ABBA-medlemmarna, färgserigrafi.

bladmått ca 61x75 cm
signed by the four members in ABBA

PROVENIENS:
Anställd på Polar Music.

oramad, gulnader, märken, hanteringsveck.

Tema

ABBA - Claes af Geijerstam - Musikmemorabilia

Gör en kostnadsfri värdering!

bladmått ca 61x75 cm

PROVENIENS:
Anställd på Polar Music.

Tema

Antal besök: 1 302