ABBA, TURE SJÖLANDER (född 1937), "ABBA", signerad och daterad -77, HC 64/70 samt signerat i blyerts av de 4:a ABBA-medlemmarna, färgserigrafi.
1908094. ABBA, TURE SJÖLANDER (född 1937), "ABBA", signerad och daterad -77, HC 64/70 samt signerat i blyerts av de 4:a ABBA-medlemmarna, färgserigrafi.
bladmått ca 61x75 cm
signed by the four members in ABBA
bladmått ca 61x75 cm