PIEDESTAL med YTTERFODER, porslin. 1900-tal.

190689. PIEDESTAL med YTTERFODER, porslin. 1900-tal.

Höjd 85, diameter på ytterfoder 35 cm.

Bruksslitage, krackelyr insida ytterfoder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 581