ARVID HERBERT. kustmotiv, olja på duk, signerad. Daterad 1955.

1905651. ARVID HERBERT. kustmotiv, olja på duk, signerad. Daterad 1955.

50x62.

50x62.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 157